Urządzamy kuchnię

Renowacja kuchni zobowiązuje do zaprojektowania jej przyszłej aranżacji. Oldschollowa, a może nowoczesna i nietuzinkowa kuchnia? Szczypta awangardy chyba nikomu nie zaszkodziła.

Kuchnia

Autor: Franke
Źródło: FRANKE

Współczesny wystrój ofiarowuje nowe pomysłów. Nie musisz przywiązywać się do skostniałych norm proponowanych przez styl i można śmiało poddać się modom, dowolnie je łącząc. Wystarczy wpisać „akcesoria meblowe sklep” i znajdziemy wszystko czego potrzebujemy, oprócz pełnego portfela.

Kuchnia otwarta na salon

Kuchnia otwarta na salon to coraz częstsze rozwiązanie. Nieduże metraże wymagają połączenia kuchni z salonem – to najłatwiejszy sposób na wyeksponowanie przestrzeni. Scalenie kuchni z jadalnią i salonem nie należy do najłatwiejszych – wymaga dopracowania planu. Granicę między pomieszczeniami może wyznaczać nawet linia podłogi: w kuchni można skusić się na stylowe płytki.

Czy ten wątek wydał Ci się ciekawy? To świetnie, gdyż jak wejdziesz tu, odnajdziesz pożyteczne informacje (https://nurtex.pl/), które Cię na pewno zaintrygują.

Innym sposobem okazuje się zaplanowanie punktu na barową ladę, która przy okazji powiększy miejsce do przygotowywania posiłków.

Najważniejsze, aby w małej kuchni tak zaproponować ustawienie mebli, żeby szafy zmieściły jak najwięcej, chroniąc nas w taki sposób przed nieporządkiem. Pomocne mogą być np. kosze obrotowe, które pozwolą zachować wygodę użytkowania.

Schowaj kuchenny bałagan

Kosze cargo to optymalna propozycja na zagospodarowanie miejsca w kuchni. Tego typu wysuwane kosze do szafek pozwalają na trzymanie niewielkich sprzętów. Głębokie szafki i szuflady to jedyny sposób na usystematyzowanie ułożenia garnków i sprzętów kuchennych.

Kuchnia z charakterem

Idące z duchem epoki wnętrza to charakterystyczne i odważne formyoraz kolorystyka. Trafnym połączeniem jest biały i czarny. Wydaje się, że czarna kuchnia nie może być odpowiednim wnętrzem na chwilę wytchnienia dla całej rodziny, ale kreatywny pomysł, pozwala wyjątkowo wykorzystać ten kolor. Gustowne wnętrze w czerni świetnie łączy się z jasnymi ścianami i chromowanymi dodatkami. Minimalistyczne wnętrze nie będzie wyglądało pretensjonalnie, a detale dobrane bez przesady zadecydują o charakterze kuchni. Błyszczące meble z płyty uzupełni nowoczesny sprzęt AGD: czarna lub srebrna lodówka będzie świetnym pomysłem.

Nowoczesna kuchnia to także intensywne kolory w tym pomarańcz, ostra zieleń i kobalt. Wybór zależy od temperamentu lokatorów. kuchnia – znajdź więcej

Źródło: reling.pl