Nie używane jak i używane oraz innowacyjne dźwigi na sprzedaż

Stawiając następne osiedle mieszkaniowe czy następną galerię handlową, firma zajmująca się tym angażuje tysiące ludzi od murarzy, tynkarzy, elektryków aż po zbrojarzy oraz przeważnie architektów. Aczkolwiek to nie wszystko, ponieważ jak wiemy człowiek swoimi rękoma nie może całości zrobić. Dlatego też potrzebne są maszyny, miedzy innymi betoniarki, koparki czy dźwigi. Prace na wysokościach nie były by dopuszczalne, gdyby właśnie nie te dźwigi.

Żurawie

Autor: Ron Cogswell
Źródło: http://www.flickr.com
Same dźwigi podzielimy na samojezdne jak i te na stałe wmontowane na placu budowy, które rozbrajane są po zakończeniu budowy.

Te informacje wciągnęły Cię zupełnie? Jeżeli tak jest, to przeczytaj więcej danych na pozostałych witrynach – odnajdziesz je, klikając w link znajdujący się poniżej.

Takie dźwigi nazywane zostały żurawiami. Najbardziej rozpoznawalnymi produktami w danym segmencie zostały żurawie marki Potain. Jest to jedna z najprężniejszych a także najbardziej znanych przedsiębiorstw produkujących artykuły w danej branży. Przedsiębiorstwo zajmuje się nie tylko wytwarzaniem nowoczesnych sprzętów, w swojej ofercie posiadają także renowację, fachowe szkolenia z użytkowania żurawi jak i niebywale znany sektor działalności , jakim jest handel używanymi żurawiami (kontakt do firmy na ).

Owe żurawie na sprzedaż, jeśli były przedtem wykorzystywane muszą być wcześniej właściwie przystosowane i co najistotniejsze sprowadzane czy są w pełni funkcjonalne. W przypadku gdy zbywane bywają nowe urządzenia nie ma już tak rygorystycznych badań płynności. Owe dźwigi bywają poddawane wszystkim badaniom wkrótce po wytworzeniu. Jest to niezbędne, ponieważ bez szczegółowych badań nie uzyskałby odpowiednich certyfikatów jakości, jakie będą potrzebne jeśli owa maszyna sprzedaż żurawi ma być użytkowana. Więcej

A teraz kilka zdań o żurawich samojezdnych, czyli żurawiach hds. Są to dźwigi mocowane na dużych autach ciężarowych, jakie na zakończeniu ramienia dźwigu posiadają mocne chwytakowe szczypce. Owe żurawie wykorzystywane będą przede wszystkim do przenoszenia różnorodnego rodzaju materiałów, jakie przenoszone są na paletach. Głównie te chwytakowe szczypce doskonale przystosowane zostają do podnoszenia i przenoszenia surowców umieszczanych na paletach. Kończąc: dźwigi są niezbędnym ekwipunkiem każdej większej budowy.